O nasWitamy serdecznie!

Jesteśmy rodzinną firmą, która oferuje kompleksowe dekoracje imprez okolicznościowych.

Pomysł zrodził się z chęci niesienia pomocy osobom, które nie mają czasu, wizji lub predyspozycji, aby zorganizować doskonały, niezapomniany ślub czy magiczne urodziny swojej małej pociechy.

Niewątpliwie wkładamy w wykonanie aranżacji całe serce, wyobrażając sobie jednocześnie jak cenne jest pierwsze wrażenie i zapamiętanie tych ważnych chwil na długie lata.

Cały czas rozszerzamy swoją ofertę, jesteśmy otwarci na wszelkie zamówienia.

Pragniemy sprostać Twoim oczekiwaniom i tworzyć piękno wokół Ciebie.

Życzymy, aby były to chwile niezapomniane.


Referencje


Jest nam niezmiernie miło, że możemy wyrazić opinię na temat pracy Alicji!  Alicja wykazała ogrom chęci i zaangażowania, doskonale poradziła sobie ze zrozumieniem tego, na czym nam zależy, czego od Jej pracy oczekujemy . Widać było, że dekoracje były wykonane z pasją którą posiada i niezmierną dokładnością do najmniejszych detali. Z czystym sumieniem, będziemy polecać ją innym parom przygotowującym się do ślubu, żeby i oni mogli się przekonać jakie „cuda” potrafi stworzyć. Sprawiła, że Nasze Wesele było tym wymarzonym.

Natalia i Michał


 

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za wszelką pomoc w najpiękniejszym dla nas dniu. Alicja to osoba z wielką pasją, dla której tworzenie magicznych rzeczy jest czymś naturalnym. Jej talent i pasja są połączeniem dzięki, któremu ślub i wesele każdej Młodej Pary będzie jak z bajki, do tego jest osobą pogodną, kontaktową i pomysłową co zachęca do współpracy z nią.

Szczerze polecamy!

Marlena i Michał


 

Praca z Alicją to czysta przyjemność, dodatkowo w miłej atmosferze. Ma ona głowę pełną pomysłów więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i będzie w pełni usatysfakcjonowany. Z czystym sumieniem możemy potwierdzić najwyższą jakość wykonywanych usług przez firmę i z całą pewnością będziemy polecać wszystkim znajomym!

Basia i Darek


 

Dekoracje na naszym Ślubie były przepiękne i bardzo dokładnie wykonane. Zaznaczyć trzeba, że Alicja poświęca im dużo swojej energii i zdolności manualnych dzięki czemu efekty są oszałamiające. Możemy z czystym sumieniem potwierdzić najwyższą jakość wykonywanych przez firmę All deco usług. Dziękujemy!

Patrycja i Michał


Alicja zajmowała się organizacją naszego Ślubu i jesteśmy pod wielkim  wrażeniem jej świeżych pomysłów i wykonanych dekoracji. Podchodzi do tej pracy z wielkim zaangażowaniem i potrafi doradzić według indywidualnych potrzeb. Serdecznie polecamy usługi Alicji każdej z osób, która oczekuje niepowtarzalnych dekoracji.

Ania i Roman


 

Cieszymy się, że mogliśmy przeżyć ten Jedyny Dzień w życiu mając wokół tyle pięknych dekoracji! Mamy wspaniałą pamiątkę na długie lata! Dziękujemy za pomoc w wyborze fotografa i kamerzysty, za przygotowanie każdego ważnego elementu uroczystości. Polecamy!

Roma i Piotrek


 

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Kościół wyglądał obłędnie i do dnia dzisiejszego wszyscy wypytują o twórcę tego dzieła. Zaproszenia, samochód, bukiet oraz sala zaprojektowane były z najmniejszym szczegółem. Dzięki niej nasz dzień był jeszcze piękniejszy, a my byliśmy spokojni, nie marnując czasu na przygotowania. Polecamy i zawsze będziemy polecać!

Aga i Tomek


Po prostu rewelacja!!! Pełna organizacja, przecudowne pomysły! Bardzo dziękujemy za nasze truskawkowe wesele! Ogromne podziękowania dla całej ekipy All deco, sprawiliście, że ten dzień był jeszcze piękniejszy niż się spodziewaliśmy. Gorąco polecamy wszystkim nowożeńcom! Alicja jesteś niezastąpiona!

                                                                                                                                                                                    Marta i Jacek